A folyamatosan nehezedő vírushelyzetben megértjük, ha valaki otthon tartaná gyermekét és nem szeretné őt az óvodai közösségbe behozni. Kérem, ezt felém minden esetben az intézmény postaládájába elhelyezett, vagy az e-mail címre küldött üzenetben jelezzék a gyermek nevének és a távolmaradás tervezett időszakának megjelölésével. Ez alapján az írásos kérelem alapján a hiányzó gyermekek távolmaradását igazoltnak tekintjük. Szükséges a formanyomtatvány kitöltése, mely az óvodában, vagy a honlapon elérhető. Távolmaradás esetén a korábban megrendelt étkezés lemondása a szülők feladata.

 

 

LETÖLTHETŐ FORMANYOMTATVÁNY

Lőrinci, 2020.11.13.

                                                      Lőrincz Csabáné 

                                                      intézményvezető


 

 
FacebookIWIWTwitterMyspace bookmarkGoogle bookmark